Neler yeni

Çözüldü ReProvision hatası

Exotto

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dev hesabi aldım artık kafam rahat.sertifikalar surekli iptal ReProvision da artık çöp oldu en mantıklısı dev hesabi büyük bi eziyetten kurtuldum herkese tavsiye ederim @efsane6 ve jailbreaktr ailesine tesekkur ederim

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Jailbreak aktif edemeyorumki uncover nerden yüklücem bilen varmı

seri

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
anlaşılan adam bezmiş.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Aslında bu tür siteleri kimseye önermem ama maalesef “Denize düşen yılana sarılırmış” misali diyelim...

Bu linkden Jailbreak araçlarını kurabilirsiniz...

Not: tabiki garanti veremem

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Aslında bu tür siteleri kimseye önermem ama maalesef “Denize düşen yılana sarılırmış” misali diyelim...

Bu linkden Jailbreak araçlarını kurabilirsiniz...

Not: tabiki garanti veremem
Yükle diyorum ekrana hiçbirşey gelmiyor

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Ben denedim yüklüyor ama kullanmadığım için profili onaylamadım... tekrar dene
Bende AppStore de çalışmıyor telefona hiç birşey yüklenmiyor AppStore bazı uygulamalar güncelleme istiyor onuda yapmıyor telefon uncover yükleyebilirsem sıfılicam ama hiçbir şekilde birşey yüklenmiyor

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar az öncede sordum cevap veren olmadı.imzalı uygulamalarım süresi dolmadığı halde telefonu reboot ettiğim zaman profillerden siliniyor ve uygulamayı açamıyorum varmı çözümünü bilen?

Ekli dosyalar

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Şimdi Ne Yapacaz :(

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Satan22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Reprovison da guncelleme var deneyen oldumu benim dev hesabi oldugu icin deniyemiyorum. Guncelleyip bi deneyin isterseniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şöyle bir çözüm var. Uncover sertifika bitince güvenilir olmayan uygulama hatası alınca yeni uncover yükleme çabası içine girmeyeceksin. Yapman gereken safari geçmişi silmek telefonu uçak moduna alıp wifi yi açmak sonra uncover açılacak. Jailbrek yapabileceksin. Eğer hali hazırda uncover yoksa 3utools ile yükle 7 gün sonra sertifika süresi bitince yukarıdaki söylenenleri yap.

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Şöyle bir çözüm var. Uncover sertifika bitince güvenilir olmayan uygulama hatası alınca yeni uncover yükleme çabası içine girmeyeceksin. Yapman gereken safari geçmişi silmek telefonu uçak moduna alıp wifi yi açmak sonra uncover açılacak. Jailbrek yapabileceksin. Eğer hali hazırda uncover yoksa 3utools ile yükle 7 gün sonra sertifika süresi bitince yukarıdaki söylenenleri yap.
Kesin Metodmu ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Şu anda maalesef hiç bir yerden yüklenmiyor...

Tek çare 7 günlük Xcode veya Developer
Xcode ile 7 günlük nasıl yükleniyor? Forumda konusu varsa atabilir misiniz? En kötü ihtimalle her hafta Mac'ten yüklerim her ihtimale karşı.

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Xcode ile 7 günlük nasıl yükleniyor? Forumda konusu varsa atabilir misiniz? En kötü ihtimalle her hafta Mac'ten yüklerim her ihtimale karşı.
MacBook a xcode ve ioas app singer kurup imzalıyorsunuz. Xcode ile telefona gönderiyorsunuz 1-2 dakikalık bir işlem

Tapatalk Pro kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Reprovision hakkın rahmetine kavuşmuş.az önce hanımın teli ne yaptıysam olmadı.sonunda 3 utools ile yükledim U0 yu.

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Reprovision hakkın rahmetine kavuşmuş.az önce hanımın teli ne yaptıysam olmadı.sonunda 3 utools ile yükledim U0 yu.

Hıcam bu 3utools nedir ve bunu kullanarak yükleme işlemini nasıl yaptınız biraz izah ederseniz sevinirim. iPhone 6 ios 12.4 unc0ver jb liyim. Tşk

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hıcam bu 3utools nedir ve bunu kullanarak yükleme işlemini nasıl yaptınız biraz izah ederseniz sevinirim. iPhone 6 ios 12.4 unc0ver jb liyim. Tşk

3utools ı tunes gibi ıtools gibi ı phone lar için geliştirilmiş bir program.bunu PC bize kurun teli bağlayın üstte jailbreak sekmesi var oraya giriyorsunuz yanda sürümlerin yazılı olduğu jb listesi var ordan sürümünüzü kapsayanı seçiyorsunuz ve gerisini program hallediyor.ilk defasında olmayabilir 2-3 defa denemek lazım.

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
3utools ı tunes gibi ıtools gibi ı phone lar için geliştirilmiş bir program.bunu PC bize kurun teli bağlayın üstte jailbreak sekmesi var oraya giriyorsunuz yanda sürümlerin yazılı olduğu jb listesi var ordan sürümünüzü kapsayanı seçiyorsunuz ve gerisini program hallediyor.ilk defasında olmayabilir 2-3 defa denemek lazım.

Eywallah hocam saolasın

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ReProvision çözülmeyecek gibi
Bu şekilde tweak önerisi olan varmı?

Heralde yenisi çıkacaktır

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
ReProvision çözülmeyecek gibi
Bu şekilde tweak önerisi olan varmı?

Heralde yenisi çıkacaktır

ReProvision alternatifleri çalışmıyor...

Tips
Tips
Üst Alt