Neler yeni

Tweak Copic 2

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
IOS 9 10 ve 11 uyumlu

Yeni Copic 2 tamamen yeniden tasarlandı, optimize edildi ve sıfırdan yeniden oluşturuldu. Artık iPhone'unuzdaki her yerde İletişim resimlerini görüntüleme kabiliyetini getiriyor. Stok Contacts, FaceTime, Mail, Messages ve Phone uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde bir araya geliyor. Bu tweak en iyi parçası da aynı zamanda WhatsApp ve tweak Recents 2 ile entegre olduğunu. Ayrıca kilit ekranı ve Bildirim Merkezi ile entegre. Monogramları açıp kapatabilir veya yuvarlak veya dikdörtgen resimler ve daha birçok özellik gösterebilir.

Not: Bu, sıçrama tahtası üzerinde hiçbir simge yüklemez. Copic ile ilgili ayarlar standart ayarlarla yönetilebilir.

Add repo :

Bu ücretli bir uygulamadır ve onu kullanmak için satın almalısınız. 2.49 $

381AC57D-AAAD-4C4F-BCA7-434A3D5CE00C.png

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
kaç sene önce aldığım tweak yıllar sonra lisans tranferi sayesinde sorunsuz aktive olup çalıştı helal olsun adamlara

H

Hbasdereli

Guest
teşekkür ederim. şakasına söylemiştim. hesabınızın sorumluluğunu almak istemem zaten tweak hafızamda doldu :(

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende satın aldım, yalnız maillerde resim göstermiyor

H

Hbasdereli

Guest
@rramazannd umudumu yitirmedim. ama forumda acilen tweak takas paylaşım olayını canlandırmamız lazım :)

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yükleme yapmayın iOS 9.3.3 de hata veriyor resimleri göstermiyor ben de gene bir alt sürüme düşürdüm düzeldi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Copic 2 yükledim telefon sarji hızlı tükenmekte bilgisi olan varmı iphone 8 kullanıyorum
Mesaj düzenlendi:

Veya rocketbootstarap tanmıdır
Ben çoktan beri kullanıyorum onun şarz tüketecek bir şeyi yok kullandığın da iş yapar yok hep kapalıdır

Elrosalensar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 12.9'
Bende de kurulu bu tweak fakat whatsapp profil fotoğraflarını rehber ile senkronlayamıyorum. Whatsapp profil fotolarını direk rehbere alan bir tweak yada uygulama bir türlü bulamadım.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende de kurulu bu tweak fakat whatsapp profil fotoğraflarını rehber ile senkronlayamıyorum. Whatsapp profil fotolarını direk rehbere alan bir tweak yada uygulama bir türlü bulamadım.
Sorunlu bir tweak bende satın almıştım, senkronize çalışmadı, hemde 2 tweak, whatsapplı olanda, kaldırdım kullanmıyorum.

Tips
Tips
Üst Alt