Neler yeni

Cydia ve sileo açılmıyor

Gbayindir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba İphone 5s 12.5.1 yüklü 1-2 gün cydia ve sileo çalıştı sonra açılmıyo cydia ve sileo tıkladığım sorun nedir acaba nasıl çözülür.chirmeyla kurulum yapmıştım.yükleme yaptığımda uygulama aktif olmuyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sertifika iptal olmuştur tekrar jb yapın

Gbayindir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Checkra1n ile bilgisayardan yaptığımda blocked hatası alıyorum devamlı yeni olduğumdan nasıl bir yol izlemeliyim jb yapmak için yardımlarınız için teşekkürler şimdiden

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Jb aracı değiştirmeden önce restore rootfs işlemi yapın mutlaka her jb aracının çalışma yöntemleri farklıdır. Cihazı elmada bırakırsınız.
Karşılaştığınız hatayı detaylı anlatırmısınız.

Gbayindir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
checkra1n yüklemeye çalışıyorum ve 1031 blocked more than 122 seconds hatasını alıyorum nasıl düzeltebılırım.bütün parolaları kapattım iphoneumu bul kapadım.1 sn kabloyu cıkardım booting oluyor ama ılerlemıylrum ne kadar beklemem lazım yadaçözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj düzenlendi:

Çokta aşina değilim bu konulara Jb sıfırdan en kalıcı şekilde nasıl yapabılırım günlerdir uğraşıyorum

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Siz her şeyi bir birine karıştırmışsınız.
Tavsiyem cihazı temiz restore yapın ve tekrar jb yapın.

Gbayindir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Restoreyi nasıl yapacağım:) ve en kalıcı jb nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Restoreyi konu linkinden inceleyerek yapın.
Kalıcı jb maalesef yok cihaz her kapanıp açıldığında jb devre dışı kalır tekrar jb yapmak zorundasınız.
Cihaz modeli ve sürümüne bağlı olarak kullanabileceğiniz farklı jb araçları mevcut.

Tips
Tips
Üst Alt