Neler yeni

Tweak PhotoManager

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Daha önce Albüm Hakkında buradaki konuda sorulmuştu.

Bu tweak ile fotoğraflar uygulamanıza bir çok faydalı özellik ekleyebilirsiniz.
(not: ios11 uyumlu hale gelmesinde tester olarak bizzat ben yardımcı oldum. :sigara: )

Repo:
Sürüm: 1.3.3
Uyumluluk: iOS 9-11
Fiyat: 1.99$ (gerçekten işe yarar bir tweak olduğundan ücretli olmasına rağmen paylaşıyorum.)

Özellikler:
- İstediğiniz fotoğrafı kamera rulosu dışına taşıyabilme
- Albümleri TouchID veya parola ile gizleme (aktif etmek için uzun basılı tutun veya düzenle menüsünden yapabilirsiniz.)
- Albümleri diğer uygulamalardan saklama
- Fotoğrafları direk herhangi bir albüme kaydedebilme
- Kilitli albümleri özel hareketler ile gösterme/gizleme
- Standart albümleri gizleyebilme (son silinenler albümü dahil)
- Bölümlü görüntülemenin kolon sayısını değiştirebilme
- Alt sekma kısmını özelleştirme

Yüklemeden önce bilinmesi gerekenler:

- PhotoManager herhangi bir sistem dosyası değiştirmez ve jailbreak aktif değilken tweak ayrıntılarında belirtilenler yapılamaz.
- Apple'ın dahili gizlenmiş fotoğraflar klasörü kullanıldığından, eğer daha önceden gizlediğiniz fotoğraflar varsa bunları yüklemeden önce görünür hale getirin.
- Senkronizasyon bütüm albüm fotoğraflarını kamera rulosonun dışına alacaktır. İsterseniz bunu ayarlardan istediğiniz bir klasör olarak ayarlayabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:
1524523069858.png1524523079758.png1524523086469.png

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam CyDown ile satın alabiliyor muyuz? Geçen haftalarda düzgün çalışan CyDown bende paralı tweakleri satın alıyordu fakat indirmeye başlamıyordu. Siz kullanıyor musunuz CyDown'u? Kullanıyorsanız düzgün çalışıyor mu sizde?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@CankatToprak97 ios11 de olduğum için Cydown u kullanamıyorum. O nedenle net bir cevap veremeyeceğim onun hakkında.

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
normalde gizlenenler albümüne kaydedilir :D
beni anlamadin şöyle anlatiyim.hiç bir albüm gizli degil bir fotografta paylaşma işaretine tiklayip orda gizle yapinca nereye gidiyor 😂ACİL TÜRKÇE YAMA!! Kdkdkdkdkd

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
beni anlamadin şöyle anlatiyim.hiç bir albüm gizli degil bir fotografta paylaşma işaretine tiklayip orda gizle yapinca nereye gidiyor 😂ACİL TÜRKÇE YAMA!! Kdkdkdkdkd
gizle dedikten sonra, alttaki sekme kısımlarından albümlere git. Biraz aşağı indiğinde gizli adında bir klasör göreceksin ;)

asmarena6

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ios 10.2 de modmyi reposundan indirim çalışıyor sorunsuz. Nasıl kullancam çözemed,m gerçi onu ama çalışıyor.

oguzcand

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Herhangi bir fotoğrafı kilitli albüme atsakta tüm fotoğraflar albümünde görünüyor. Bunun için bir ayar var mı ?

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Photomanageri yükledikten sonra seçtiğin fotoğrafi bir albüme atmak istediğinde sana Move, Copy adı altında 2 seçenek sunuyor. Move senin bahsettigin işi yapiyor ve sadece albümde gösteriyor tüm fotolarda göstermiyor. Albümü kitlediğinde sadece albüme gidip görebilirsin 😉
Herhangi bir fotoğrafı kilitli albüme atsakta tüm fotoğraflar albümünde görünüyor. Bunun için bir ayar var mı ?
Mesaj düzenlendi:

Photomanageri yükledikten sonra seçtiğin fotoğrafi bir albüme atmak istediğinde sana Move, Copy adı altında 2 seçenek sunuyor. Move seçeneği senin bahsettigin işi yapiyor ve sadece albümde gösteriyor tüm fotolarda göstermiyor. Albümü kitlediğinde sadece albüme gidip görebilirsin 😉

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Photomanageri yükledikten sonra seçtiğin fotoğrafi bir albüme atmak istediğinde sana Move, Copy adı altında 2 seçenek sunuyor. Move seçeneği senin bahsettigin işi yapiyor ve sadece albümde gösteriyor tüm fotolarda göstermiyor. Albümü kitlediğinde sadece albüme gidip görebilirsin😉

Tips
Tips
Üst Alt