Neler yeni

Tweak Rose

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Tweak : rose
Repo. :
Fiyat. : Ücretsiz
Açıklama : Tweak çok güzel çok detaylı nereye ve neye isterseniz istediğiniz oranda titreşim ekliyorsunuz kullanışlı kafa karıştırmıyor

Moderatör tarafından düzenlendi:

appleios

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Titreşim telefonda en çok şarj yiyen donanımdır

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Titreşim telefonda en çok şarj yiyen donanımdır
iPhone 7 ve üzeri modellerde Taptic Engine teknolojisi sayesinde dert edecek birşey kalmadı dostum yanlış bilgilendirmeyelim kullanıcıları iPhone X telefonumda tweak neredeyse tüm fonksiyonlarıyla kullanıyorum.

appleios

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iPhone 7 ve üzeri modellerde Taptic Engine teknolojisi sayesinde dert edecek birşey kalmadı dostum yanlış bilgilendirmeyelim kullanıcıları iPhone X telefonumda tweak neredeyse tüm fonksiyonlarıyla kullanıyorum.
hocam 6s modellerindede söylediğiniz özellik mevcuttur ve yinelemek gerekirse Taptic Engine ve titreşim motoru ikiside telefonda şarj tüketen en donanımlı donanımdır. El büyüklüğündeki makineyi titretmeye başarmak öyleki gerçek güç tüketimi gerektirir. Tabi sizinde söylediğiniz gibi titreşim motorunun kullandığı gücü yarı yarıya düşürmüş olsada eski cihazlardatitreşim motoru yeni cihazlarda Taptic Engine donanımı hala şarj tüketen 1. Donanımdır.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
hocam 6s modellerindede söylediğiniz özellik mevcuttur ve yinelemek gerekirse Taptic Engine ve titreşim motoru ikiside telefonda şarj tüketen en donanımlı donanımdır. El büyüklüğündeki makineyi titretmeye başarmak öyleki gerçek güç tüketimi gerektirir. Tabi sizinde söylediğiniz gibi titreşim motorunun kullandığı gücü yarı yarıya düşürmüş olsada eski cihazlardatitreşim motoru yeni cihazlarda Taptic Engine donanımı hala şarj tüketen 1. Donanımdır.
Demem o ki fazla dert edilecek bir şey değil :)

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Demem o ki fazla dert edilecek bir şey değil :)
Titreşim eski bile olsa şarj yemez minnak bi motoru var rose şarja binmez şarja binen neler var arka planda çalışmayan tweaklar şarj yemez

appleios

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Titreşim eski bile olsa şarj yemez minnak bi motoru var rose şarja binmez şarja binen neler var arka planda çalışmayan tweaklar şarj yemez
boyutuna göre donanımın şarj tüketmediğini yazmıssın ve moderatör arkadaşta müdahale etmemiş oysaki yanlış bilgi verilmemesi için cevap yazılmıştı bana. Ama şu an yanlış bilgiyi malesef siz veriyorsunuz :) Öncelikle boyut kavramını aklından cıkart hocam bence sen ;))
çünkü o küçük boyutlu telefona taktığımız SİM KART varya. Heh o yine küçük boyutlu şebeke entegresini kullanarak internete bağlandığında ne oluyor biliyor musun?
Kendinden belkide 60 kat büyük bataryayı su gibi içiyor. Yada wifi modülüne geçelim bak o da küçücük birşey ama telefonunun interneti olmadan yediği şarjı wifi açtığında o kücücük donanım aaaa oda ne :) 5 katı hızlı tüketiyor kendinden 50 kat büyük bataryayı. Mesela sen hiç 4k video çektin mi? bencede çekme çünkü şarjı hi olmadığı kadar içiyor. Ama 4k çekmeni sağlayan o kameranın boyutu örnek verdiğin donanım kadardır. TEK FARKI TİTREŞİM MEKANİZMASININ İÇİNDE GERÇEKTENDE MOTOR VARDIR. ve yineHoparlörde kücücüktü demi sen video izlerken o kücücük wifi modülü sayesinde cıkan ses varya hoparlörden. bak onu bi kısık sesle test et birde sos ses kullanarak müzik dinlemeyi test et.
Boyutuna takıldığın için bu örnekleri verdim ve telefonun zaten tüm donanımları minnaktır daha örnekde verebilirim neyse bu konu hakkında yazacağım son yorumdur ve lütfen tartışmayalım ve yine lütfen kimseyi yanlış bilgilendirmeyelim. ZAten internette basit bi araştırmayla ne demek istediğimi anlarsınız. Arkadaşlar verdiğim bilgiler kesindir . iyi forumlar

Tips
Tips
Üst Alt