Neler yeni

Çözüldü Whatsapp Sohbet Geçmişi Hatası

avea1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Arkadaşlar rica ediyorum yardım edin bana. Whatsapp kendiliğinden kapanıp açılıyor sürekli sohbet geçmişini kurtar hatası geliyor kurtardıktan sonra gene whatsapp tan atıp kapanıyor.

Ekli dosyalar

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hangi tweakler yüklü? Yardımcı olmaya çalışırız ama başlıktaki acil ifadesini kaldırıp açıklayıcı bir başlık yazın lütfen.

avea1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Başlık için özür dilerim. iki gündür kullanamıyorum whatsappı. cihazım jailbreaksiz

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
iCloud’dan kaynaklanabilir yedeklemeyi kapatıp uygulamayı açmayı deneyin. Eğer uygulamaya girebiliyorsanız WhatsApp>ayarlar>yardım>bize ulaşın kısmından sorununuzu iletin

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
WhatsApp ı silme şansınız varsa silin.
TutuApp nedir? TutuApp VIP deneme imkanı.
Bu konuyu kısa imkan varsa full okuyup tutuapp indiriniz.
Giriş yaptıktan sonra whatsapp++ diye arama yerine yazın indirin %95 ihtimal ile sorundan kurtulursunuz

avea1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
iCloud’dan kaynaklanabilir yedeklemeyi kapatıp uygulamayı açmayı deneyin. Eğer uygulamaya girebiliyorsanız WhatsApp>ayarlar>yardım>bize ulaşın kısmından sorununuzu iletin
İcloud'u kapattım gene aynı sorun var.
Mesaj düzenlendi:

WhatsApp ı silme şansınız varsa silin.
TutuApp nedir? TutuApp VIP deneme imkanı.
Bu konuyu kısa imkan varsa full okuyup tutuapp indiriniz.
Giriş yaptıktan sonra whatsapp++ diye arama yerine yazın indirin %95 ihtimal ile sorundan kurtulursunuz
ilginiz için teşekkür ederim ama tutuapp benzeri program kullanmıyorum. çözümü hala bulamadım :(

Tips
Tips
Üst Alt