Neler yeni

Çözüldü Aygıt yönetimi yok

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Çok sağol hallettim şimdi de en iyi güvenilir ipa dosyası indirmem lazım bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz
Hangi ipayı arıyorsunuz yazarsanız belki yardımcı oluruz.

Hercules44

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hangi ipayı arıyorsunuz yazarsanız belki yardımcı oluruz.
İos12 6s cihazıma jailbreak yapcam en güvenilir uncover ipa dosyası lazım githuba baktım ama konuya biraz uzağım direk indireceğim bi bağlantı varsa ... çok teşekkürler şimdiden

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İos12 6s cihazıma jailbreak yapcam en güvenilir uncover ipa dosyası lazım githuba baktım ama konuya biraz uzağım direk indireceğim bi bağlantı varsa ... çok teşekkürler şimdiden
Burdaki konudan indirebilirsin

Hercules44

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Burdaki konudan indirebilirsin
İpayı impactora atıp mail şifre girdikten sonra inmeye başladı uncover iphone inmeden hata verdi

File:provision.cpp;line81;what:
İos/submitDecelopmentCSR =7460
You already have a current İOS Development certificate or a pending certificate request.
Yazdı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İpayı impactora atıp mail şifre girdikten sonra inmeye başladı uncover iphone inmeden hata verdi

File:provision.cpp;line81;what:
İos/submitDecelopmentCSR =7460
You already have a current İOS Development certificate or a pending certificate request.
Yazdı
İlk önce itunes aç daha sonra cydia impactor çalıştır xcode kısmından revoke yap ve tekrar dene yine hata verirse başka bir hesap ile dene.
Cydia impactor rar içinde çalıştırma bir klasöre çıkartarak yönetici olarak çalıştır.

Hercules44

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İlk önce itunes aç daha sonra cydia impactor çalıştır xcode kısmından revoke yap ve tekrar dene yine hata verirse başka bir hesap ile dene.
Cydia impactor rar içinde çalıştırma bir klasöre çıkartarak yönetici olarak çalıştır.
Mesaj düzenlendi:

Bu seferde bu oluyo

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
unc0ver ayarlarından clean diagnostik data ile temizle unc0ver kapanabilir sorun değil yeniden aç ve rootFS dışındaki tüm seçeneklerin işaretini kaldır ve jailbreak sekmesine bas işlem tamamlanmayacak.

Şimdi ios güncellemesini ayarlar> genel> yazılım güncellemesinden indir ve yüklememeye dikkat et güncellemeler hala engellenmişse ilk adımı yeniden tekrarla

Güncelleştirmeyi ayarlar> genel> iPhone Depolama'dan sil.

Son düzenleme:

Hercules44

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
unc0ver ayarlarından clean diagnostik data ile temizle unc0ver kapanabilir sorun değil yeniden aç ve rootFS geri yükle” dışındaki tüm seçeneklerin işaretini kaldır ve jailbreak sekmesine bas işlem tamamlanmayacak.

Şimdi ios güncellemesini ayarlar> genel> yazılım güncellemesinden indir ve yüklememeye dikkat et güncellemeler hala engellenmişse ilk adımı yeniden tekrarla

Güncelleştirmeyi ayarlar> genel> iPhone Depolama'dan sil.
Çok sağolun çok teşekkürler

Ekli dosyalar

Nedvedmania

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
Yüklü profil yoksa gözükmez
Merhaba. Çok eski bir konuya mesaj atıyorum ama umarım biri cevap verebilir. Ben de şimdi jailbreak yapacağım ama aygıt yönetimi gözükmüyor. Yüklü profil yoksa'dan kastınız tam olarak nedir ?
Mesaj düzenlendi:

İnternetten bir tane panda diye profil buldum yükledim ama yine çıkmadı

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt