Neler yeni

Çözüldü provision.cpp 81 Hatası "ÇÖZÜM"

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
merhabalar ben konuda bahsettiğiniz hatayı alıyorum fakat x code ve revoke certificates e tıkladığımda
error progress.hpp:87_assert(false) adında bır hata alıyorum yardımcı olurmusunuz.
ımpactor ve ıpa dosyam son sürümünde
birde electra jb ios 11.1.1 5s cihaz
dostum cydia impactorun 1 alt sürümünü indirip yapman gerek bekle sana link atacağım
Mesaj düzenlendi:

@67MustanG

Cydia Impactor Yükleme ve Revoke Hatası Çözümü (provision.cpp:138 MaxQuantity ve provision.cpp:81)

bu konudan yapabilrsin .

67MustanG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
dostum cydia impactorun 1 alt sürümünü indirip yapman gerek bekle sana link atacağım
Mesaj düzenlendi:

@67MustanG

Cydia Impactor Yükleme ve Revoke Hatası Çözümü (provision.cpp:138 MaxQuantity ve provision.cpp:81)

bu konudan yapabilrsin .
deneyım dönecegım cok tesekkurler
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

@67MustanG

bu konudan yapabilrsin .
Selam arkadaşlar ,
Cydia Impactor 'un 44 sürümüyle birlikte çoğu kişi "progress.hpp.87" şeklinde bir hata almaya başladı. Bu sorunun düzeltimi için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

1- Aşağıdaki linklerden Impactor 43 isimli dosyayı indirin ve zip içindekileri yeni bir klasöre çıkartın.
2- İndirdiğiniz Impactor43 programını açın ve cihazınızı da PC ye bağlayarak "Revoke" işlemini yapın.
3- 43 ile revoke işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki linklerden Impactor 44 isimli dosyayı indirin ve zip içindekileri yeni bir klasöre çıkartın.
4- 44 ile yeni ipa dosyasını sorunsuz yükleyebilirsiniz.

Linkler :

Dediklerinizi yapark çözdüm.Öncelikle omeraksoy sana ve konunun sahibi gökmenecer'e cok teşekkür edıyorum ısımı gördü suan jb tazeledim :) Emeğinize sağlık..

Son düzenleme:

Hamdisahin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia impactor ile ipa atarken biryere kadar yüklüyor sonra takılıyor ve takıldığı yerde kalıyor bunun bir çözümü var mı?cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Provosion.cpp:81 Hatası İçin Çözüm...

Ekli dosyayı görüntüle 76
Cydia İmpactor üzerinden cihazımıza ipa atarken karşılaştığımız provision.cpp:81 hatasına kesin çözüm için aşağıdaki adımları uygulayın

1. "Cydia impactor" açın

2. Sağ tarafta bulunan Xcode seçeneğine tıklayın

Ekli dosyayı görüntüle 75

3. Alttaki Seçenek "Revoke Certificates" tıklayın
Sizden Apple kimliğinizi ve şifrenizi isteyecektir.

4.Hatayı almış olduğunuz Apple ID'nizi girin ve bir kaç saniye bekleyin resimde görüldüğü gibi bir bildirim alacaksınız

Ekli dosyayı görüntüle 78

Uyarıya tamam diyerek "ipa" dosyanızı tekrar atın ve Apple ID bilgilerinizi girin. Herhangi bir uyarı ile karşılaşmayacaksınız.

Not: Bazen atılan ipa sayısından dolayı bu işlemi bir kaç kez yapmanız gerekebiliyor.

-JailbreakTR-
Birkaç kez yaptığıma rağmen sonuç alamadım...

Ekli dosyalar

ozgurd87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu sorun bende de var ama sonu support developper hesabı gibi bahsediyor çözemedim bana da yardımcı olun arkadaşlar

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu sorun bende de var ama sonu support developper hesabı gibi bahsediyor çözemedim bana da yardımcı olun arkadaşlar
Arkadaşlar bunun için Appleıd den uygulamaya özgü parola oluşturup impactor de bu şifreyi kullanmanız lazım...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet oyle de denedim hatta yeni hesap açtım apple yinede olmadı
Apple id den oluşturduğun parola ile önce revoke yapacaksın sonra tekrar ipa yı impactora atıp aynı parola ile imzalama yapacaksın
Öncesinde cydia impactor dan impactor başlığı altında ssl secure aktif edin.

ozgurd87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Apple id den oluşturduğun parola ile önce revoke yapacaksın sonra tekrar ipa yı impactora atıp aynı parola ile imzalama yapacaksın
Öncesinde cydia impactor dan impactor başlığı altında ssl secure aktif edin.
Dün akşam hepsini yaptım forumu da kurcaladım denedim gece 3 kadar ama sen yazında tekrar denedim ve oldu anlamadım gitti bu işi teşekkür ederim srdgny :alkış::alkış:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Dün akşam hepsini yaptım forumu da kurcaladım denedim gece 3 kadar ama sen yazında tekrar denedim ve oldu anlamadım gitti bu işi teşekkür ederim srdgny :alkış::alkış:
Sorunun çözümü basit aslında, sadece acele ile işlemleri yanlış yapıyorsunuz. Sorunun çözüldüğüne sevindim.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
ben denilenlerin aynısını yapıyorum malesef olmuyor başka alternatif yokmu arkadaşlar impactor versiyonu son sürüm

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ben denilenlerin aynısını yapıyorum malesef olmuyor başka alternatif yokmu arkadaşlar impactor versiyonu son sürüm
pcye guven dedinizmi itunesi acip?

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
hala daha impactor ile birşey yükleyemiyorum :(

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
daha önceleri sorun yoktu ama şimdi malesef artık impactor ile ipa yükleyemiyorum telefona konudakilerin hepsini yaptım

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
daha önceleri sorun yoktu ama şimdi malesef artık impactor ile ipa yükleyemiyorum telefona konudakilerin hepsini yaptım
Öncelikle uygulamaya özgü parolanız var mı? oluşturdunuz mu?

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Öncelikle uygulamaya özgü parolanız var mı? oluşturdunuz mu?

hepsini yapıyorum hepsini yok olmuyor yüklenmiyor sertifikalarıda sildim olmuyor ya

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hepsini yapıyorum hepsini yok olmuyor yüklenmiyor sertifikalarıda sildim olmuyor ya
Su impactorde impactor yazan yere tıklayınca ssl yada sll diye birsey çıkması lazım.onu Aktif ettiniz mi?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Siz impactorle uncover mı yüklemek istiyorsunuz yoksa başka bir uygulamamı.?eger uncover ise direk ignitionfun dan indirebilirsiniz.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
chimera kurucam dediklerini yapıyorum ama sileo gelmiyor ana ekrana 1.0.9 sürümü denediğim. 1.0.6 da geliyordu biliyorum ama o sürümü kurmak için gene impactor lazım onlada yükleyemiyorum.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
chimera kurucam dediklerini yapıyorum ama sileo gelmiyor ana ekrana 1.0.9 sürümü denediğim. 1.0.6 da geliyordu biliyorum ama o sürümü kurmak için gene impactor lazım onlada yükleyemiyorum.
Anladım.eger chimera kurmak için özel bir nedeniniz yoksa uncover öneririm ben chimera da kullandım pek memnun kalmadım açıkcası.ama tabi bu göreceli bir kavram ama su an uncover kullanıyorum ve gayet memnunum.

aumit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
selamlar
impactoru açın menüden device oradaki "install package" yi tıklayın,bilgisayarınızdan yükleyeceğiniz ipa dosyasını seçin ok. deyin

*edit : ipadinizde program görünmüyorsa cihazı yeniden başlatın

Tips
Tips
Üst Alt