Neler yeni

Tweak Anemone 3.0 for Unc0ver

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende bir kaç kere sildim sonra tekrar yükleyince anemone simgesi gelmedi nasıl gelir bir fikri olan var mı ?
Hocam boşver anemoneyi snowboard kullan daha güzel Gui var diye bu kadar bugla çile çekilmez bence

UİCACHE yi çalıştır gelir belki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Güncelleme için coolstar çalışıyormuş. sorunların giderileceği bir beta sürüm yayınlanır.

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bence daha gerek kalmayacak👍🏻👍🏻

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
CoolStar bu saatten sonra Anemone'u unc0ver için güncellese dahi bazı kullanıcılar SnowBoard kullanmaya devam edecek gibi hissediyorum.CoolStar son hareketleriyle jailbreak topluluğunda büyük tepki topladı.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
CoolStar bu saatten sonra Anemone'u unc0ver için güncellese dahi bazı kullanıcılar SnowBoard kullanmaya devam edecek gibi hissediyorum.CoolStar son hareketleriyle jailbreak topluluğunda büyük tepki topladı.
Birincisi CoolStar’ın iOS 12 JB yayınladığı zaman Anemone’yi yayınlayacağını düşünüyorum ben. İkincisi de snowboard’a gelecek güncellemede ikon mask, ikon efect, respring ekranı, font gibi Anemone’de olan hatta olmayan özellikleri getirecek (Fontu kaldırmıştı sorunlu diye). Wallpapers, statüs bar diye de ek bir şeyler vardı ama onları anlamadım ben. 😁😁 Yani artık çıksa bile artık bi rakibi var Anemone’nin. O çıkana kadar da rakibi çekecek müşteriyi zaten.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Snowboard günncelleme ile uçucak resmen. Anemone iyiydi falat coolstars işleri kişisellleştirdi istese desteği verirdi ama malasef. Snowboard günncelemeler ile daha stabil olucak ayrıca cihazı yormuyor

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
inşallah bakalım güncelleme ne zaman gelecek..Ayrıca dostum Paypal ile alım yapabiliyormusun?

irocronic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Anemone stabil çalışmıyor. Güncelleme gerekli. Çalıştırmak için inat etmeyin arkadaşlar. Biraz daha bekleyin. Çakışan uygulamalar için elbet bir çözüm yolu bulurlar.

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Birincisi CoolStar’ın iOS 12 JB yayınladığı zaman Anemone’yi yayınlayacağını düşünüyorum ben. İkincisi de snowboard’a gelecek güncellemede ikon mask, ikon efect, respring ekranı, font gibi Anemone’de olan hatta olmayan özellikleri getirecek (Fontu kaldırmıştı sorunlu diye). Wallpapers, statüs bar diye de ek bir şeyler vardı ama onları anlamadım ben. Yani artık çıksa bile artık bi rakibi var Anemone’nin. O çıkana kadar da rakibi çekecek müşteriyi zaten.
Anemonenin güzel bir arayüzü var ama uygulama çok Buglu snowboardın yanına yaklaşacağını sanmıyorum

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar Anemone güncelleme aldı.

Respring sorunu ortadan kalkmış gibi görünüyor ben sorunsuz kullanıyorum bilginize.

Edit: Bazı arkadaşlar hala respring loop sorunu olduğunu söyledi. Ben sorun olmadan kullanıyorum.

Son düzenleme:

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben de yüklerim fakat döngüde kalıyor

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@nicholaihel arkadaşım sürekli olumlu cümleler söylüyorsun diye herkesin olacak değil ya ben *** bile yaptım olmadı işte döngüde bırakıyo sen milyonda birsin heralde 🤦‍♂️🤪

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Sockettor böyle dene...

Döngüden sonra telefon normal aç ardından uncover gir load tweak kapat recydia açık bırak ve jailbreak yap .. daha sonra bütün tweakleri devre dışı bırak ve resprig yaptıktan sonra uncover gir load tweak açıb yeniden jailbreak yap tweak akit yapmadam önce cydia içinden Anemone yi yeniden kur seçeneği ile yeniden kur .. bende böyle çalıştı ))

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Anemone başka çalıştıran arkadaş varmı

mertbey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İyi günler arkadaşlar
Anemone 3 tweak ben bir türlü beceremedim diyeyim yükleme vs sıkıntı yok fakat bir türlü kendisi gözükmüyor ikonu vs
Yükleyebilen ya da böyle bir problemle karşılaşıp çözebilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Selametle

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İyi günler arkadaşlar
Anemone 3 tweak ben bir türlü beceremedim diyeyim yükleme vs sıkıntı yok fakat bir türlü kendisi gözükmüyor ikonu vs
Yükleyebilen ya da böyle bir problemle karşılaşıp çözebilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Selametle
Unc0ver jb kullanıyorsanız anemone tweakını kullanmayın, İthemer veya snowboard kullanın.

madenli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yükledim ama ne ana sayfada nede ayarlarda gözükmüyor neden sizce

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
12.4 de çalışmıyor