Neler yeni

Tweak Anemone 3.0 for Unc0ver

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeşim iconlarda eksiklik var (AE yok efekt hiç Yok) SnowBoard’a çalışmıyor maalesef yani canlılık Yok iconda ve SnowBoard desteklemiyor bu bölümü

JailbreakTR
Snowboard un bu özellikleri desteklendiğini biliyorum.zaten o yüzden anemone kurmak istiyorum ama oda sıkıntı çıkardı işte malesef...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Anemone kurmadan önce icleaner dan tüm cydia substrate eklentilerini devre dışı bırakıp yüklemeyi denermisin
Bu aklımda kardeşim. vakit geç oldu yarın iş var.yarın bunu deniyicem.bakıcaz artık olur inşallah...

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bu aklımda kardeşim. vakit geç oldu yarın iş var.yarın bunu deniyicem.bakıcaz artık olur inşallah...

Bende de kurulum yapmadı ben bu şekilde geçtim bu sorunu.

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ben de kurdum respringte kaldı ios 12 hiç kurulu tema falan yok

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Güncel durum ; anemone tweakını yüklediğimden itibaren cihaz respring ekranında takılı kalmaya devam ettiği için şimdilik snowboard tweakına dönüş yaptım tweakın güncellemesini bekleyeceğiz.

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bendede respringe atmaya başladı döndüm snowboard a

Son düzenleme:

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Snowboard’ın kurulu TEMA’larını da kaldırın birkaç kere döngüde kaldı benim de sonra icleaner ile temizledim en sonunda yaptım 10740

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Valla hocam anemoneyi kurduktan bir müddet sonra bazı ikonlar beyaz oldu respringte kalmaya başladı anamenü temam bile gitti geri döndüm snowboard a

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sorun çalıştırmak değil herhangi bir respring yapıldığında tekrar respring ekranında kalıyor. Tweak stabil çalışmıyor çoğu cihazda
Aynen kardeş dediğin gibi oluyo

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@srdgny @Senoltekintomgac Arkadaşlar zaten tweak yayınlandı çok geçmeden güncelleme geldi bir dahaki güncellemelerde sorunun çözüleceğine eminim
Sorun güncellemenin gelmesinde değil :)
Güncellemeyi tweakın sahibi değil electra haricinde kimse kullanamayacak lafına kızan bir geliştirici yapıyor. :) komik olan bu
Dediğin gibi az sabır

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yok yok allah korusun...kaldırdım sıkıntısız çok şükür...ama neden yaptı acaba...?

Ben de respring döngüsünde kaldım, yeniden başlatıp jb yapamıyorum, nasıl kaldıracağım bu lanet tweakı

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben de respring döngüsünde kaldım, yeniden başlatıp jb yapamıyorum, nasıl kaldıracağım bu lanet tweakı
Kardeş uncover dan load tweaki kapa jailbreak yap sonra cydia ya gir ve anemone ve onunla beraber ne kurulduysa kaldır...sanırım düzelmesi biraz zaman alacak bunun

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeş uncover dan load tweaki kapa jailbreak yap sonra cydia ya gir ve anemone ve onunla beraber ne kurulduysa kaldır...sanırım düzelmesi biraz zaman alacak bunun

Sağol kardeşim hallettim, bir daha anomenin yanından geçmem

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
snowBoard daha iyi bence çünkü çoğu uygulamanın ikonları yok ve ikonlar büyük
Mesaj düzenlendi:

Anemone mu SnowBoard mu?

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet beyler bende control centerı ve whatsappı bozdu animasyonlar kaydı :) çözüm önerisi olan varsa çok iyi olur . Dikkat eden oldumu bilmiyorum whatsappa girin herhangi bir sohbet penceresini açıp geri dönün dönerken alt barı kontrol edin.

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
SnowBoard da alternatif ikonlar var en azından onları kullanabiliyoruz anemone u yüklediğim de maalesef çoğu ikon uyumsuz.. buna çözümü olan varsa yükleyelim, bir de Anemone da dock a falan yükleme yapıyor mu?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Evet beyler bende control centerı ve whatsappı bozdu animasyonlar kaydı :) çözüm önerisi olan varsa çok iyi olur . Dikkat eden oldumu bilmiyorum whatsappa girin herhangi bir sohbet penceresini açıp geri dönün dönerken alt barı kontrol edin.
Ya çok enteresan her cihazda farklı farklı sıkıntılar çıkarıyor....bazı cihazlarda da sıkıntısız çalışıyor....sanırım biraz daha beklemek gerekecek....

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Şaşırtıcı ama hiç bir sorun yaşamıyorum :flamethrower2: benim için çok sevindirici, inş sizlerin de sorunları düzelir.
Anemone ile çakışan tweakleriniz var kesinlikle tek tek kontrol etmelisiniz.

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
peki dostlar Anemone temalarından paylaşım yaparmısınız?

Tips
Tips
Üst Alt