Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
9430

Denedim olmadı boşuna çabalamayın
B36 için a8 iphone 6

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Twitterda jb uzmanları birbirine girdi ve karı gibi trip atmaya başladılar

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Root şifremi değiştirdim b32 den b36 ya güncelleyeceğim herhangi bir sıkıntı olur mu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

frttr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
sa arkadaşlar ben uygulamasını kurdum jailbreak başlattım relog attı telefon ama sonrasında ne cydia ne başka bir uygulama inmedi jb yapıp yapmadığımıda bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
selamlar, 12.1.1b3 sürümündeyim. cihaz uçak modunda, son ipa indirildi ve impactor ile sertifika sıfırlaması yapmama rağmen ekteki hatayı alıyorum. Önerisi olan var mı acaba? Saygılar.

impactorda xcode bölümünden revoke yapın

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
sa arkadaşlar ben uygulamasını kurdum jailbreak başlattım relog attı telefon ama sonrasında ne cydia ne başka bir uygulama inmedi jb yapıp yapmadığımıda bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz ?
3 defa telefon kapanıp açılacak bazen öyle de oluyor.
Telefon yeniden başladığında JB aracına tıklayıp mavi yere tekrar tıklayın

snck

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
v3.0.0 ~ b36 yayınlandı

02/26/2019 - v3.0.0 ~ b36 aşağıdaki testlerle açık testler için serbest bırakıldı:

• Sürüm numaraları ile ilgili bir önceki hatanın neden olabileceği karışıklığı önlemek için çift versiyon numarası
  • Tweaks yükleme güvenilirliğini büyük ölçüde artırmak
  • Patchfinder yükleme güvenilirliğini artırın64
  • Güncelleme APT depoları için önbellek dosyasını listeler
Önemli notlar:
  • "Apple File Conduit" 2 "(arm64 / KPPLess)" paketinin uyumsuz sürümlerinin, jailbreak uygulamasının tweaks yüklememesine neden olduğu bulundu. - Bu sorunu yaşıyorsanız, lütfen tweaks etkinleştirmeden jailbreak yapın, bu paketi güncelleyin veya kaldırın ve yeniden jailbreak yapın
  • Birçok uzantının, iOS 12 ile uyumluluğun uygun olmaması nedeniyle iOS 12 ile ilgili sorunlara neden olduğu bilinmektedir. - Lütfen yüklediklerinize dikkat edin
  • Hapisten kaçmadan önce Uçak Modunu açmanız şiddetle tavsiye edilir.

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
v3.0.0 ~ b36 yayınlandı

02/26/2019 - v3.0.0 ~ b36 aşağıdaki testlerle açık testler için serbest bırakıldı:

• Sürüm numaraları ile ilgili bir önceki hatanın neden olabileceği karışıklığı önlemek için çift versiyon numarası
Önemli notlar:
  • "Apple File Conduit" 2 "(arm64 / KPPLess)" paketinin uyumsuz sürümlerinin, jailbreak uygulamasının tweaks yüklememesine neden olduğu bulundu. - Bu sorunu yaşıyorsanız, lütfen tweaks etkinleştirmeden jailbreak yapın, bu paketi güncelleyin veya kaldırın ve yeniden jailbreak yapın
  • Birçok uzantının, iOS 12 ile uyumluluğun uygun olmaması nedeniyle iOS 12 ile ilgili sorunlara neden olduğu bilinmektedir. - Lütfen yüklediklerinize dikkat edin
Veee yine 5s - 6 desteği yok

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
v3.0.0 ~ b36 yayınlandı

Önemli notlar:
güncelleme sonrası jb yaptım ve respring döngüsünde kaldım "Apple File Conduit" 2 yi kaldırsamda yinede tweakler yüklü modda jb yapıca respringde kalıyorum. Dikkat!!

Edit: Tweaks devre dışı bırakıp JB yaptıktan sonra iCleaner ile turuncu ve kırmızı tweakler hariç tümünü devre dışı bırakıp tekrar Tweaks i aktif edip JB yapınca sorun düzeldi bilginiz olsun. Ardından tüm tweakleri iCleanerden aktifleştirdim şuan bir sorun yok.

Son düzenleme:

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
telefondan unc0ver ı yüklemeye çalışıyorum yükleniyor gibi gözküyor ama simgesi mat şeffaf gibi gözüküyor basıyorum çalışmıyor simge tam olarak gözükmüyor.Ayrıca beta profilini de yükledikten sonra sildim yardımlarınızı bekliyorum sinir ediyor beni bu

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
en garanti çözüm pc den cydia impactor ile yüklemek internetten nasıl yüklenir bilmiyorum

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ios 12 jailbreak yapan arkadaşlara önemli bir sorum olacak turkcell tv de paketinde olupda şifreli kanalları açamayan var mı ? Daha önceki bütün sürümlerdeki jailbreakten sonra tv+ uygulamasındaki şifreli kanallarım (neo geo-eurosport-discorvery vb.) açılmadı ücretiyle satın almama rağmen. hiç bir tweakde çare bulmadı konu açmıştım bununla ilgili. Tv+ sı olup deneyebilen arkadaşlar sonucu yazabilir mi ona göre jailbreak yapacağım. teşekkürler şimdiden cevap için

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
ios 12 jailbreak yapan arkadaşlara önemli bir sorum olacak turkcell tv de paketinde olupda şifreli kanalları açamayan var mı ? Daha önceki bütün sürümlerdeki jailbreakten sonra tv+ uygulamasındaki şifreli kanallarım (neo geo-eurosport-discorvery vb.) açılmadı ücretiyle satın almama rağmen. hiç bir tweakde çare bulmadı konu açmıştım bununla ilgili. Tv+ sı olup deneyebilen arkadaşlar sonucu yazabilir mi ona göre jailbreak yapacağım. teşekkürler şimdiden cevap için

Bu tür sıkıntılarda 2 tweakin el birliğiyle her sıkntıyı gideriyorum genelde istersen bir dene.

1. Libery Lite içerisinden uygulamayı seçmek.
  2. LaunchInSafeMode tweakini kurup uygulamanın 3DTouch menüsüne gelen SafeMode seçeneği ile çalıştırmak.

brksary

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Paketimde var ama kullanmıyordum senin yazdığını görünce bir deneyeyim dedim, değil ücretli kanallar tv8,atv gibi normal kanallar bile açılmıyor.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Paketimde var ama kullanmıyordum senin yazdığını görünce bir deneyeyim dedim, değil ücretli kanallar tv8,atv gibi normal kanallar bile açılmıyor.
Sende varsa üst mesajda yazdıklarımı bi dermisin hacım.

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu tür sıkıntılarda 2 tweakin el birliğiyle her sıkntıyı gideriyorum genelde istersen bir dene.

1. Libery Lite içerisinden uygulamayı seçmek.
  2. LaunchInSafeMode tweakini kurup uygulamanın 3DTouch menüsüne gelen SafeMode seçeneği ile çalıştırmak.

yok hiç bir tweak ne liberty ne başka birşey hiç bir jailbreak gizleme tweaki açmıyor. ben şuanda jailbreak olmadığını için deneyemiyorum deneyen arkadaş varsa ona göre yapacağım 4 yıldır buna uğraşıyorum hiç bir jailbreak sürümünde başaramadım. En son tv+ a mail attım jailbreakli telefonlarda çalışmaz uygulamamız diye cevap yazdılar

snck

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ios 12.1.1. beta 3 kurup yeni jailbreak yapacak olan arkadaşlar için belirteyim unc0ver jailbreak v3.0.0 ~ b34 ve ondan sonraki sürümlerde beta Nobetaalert tweaki yüklü geliyor.

brksary

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
yok hiç bir tweak ne liberty ne başka birşey hiç bir jailbreak gizleme tweaki açmıyor. ben şuanda jailbreak olmadığını için deneyemiyorum deneyen arkadaş varsa ona göre yapacağım 4 yıldır buna uğraşıyorum hiç bir jailbreak sürümünde başaramadım. En son tv+ a mail attım jailbreakli telefonlarda çalışmaz uygulamamız diye cevap yazdılar

katılıyorum, denedim liberty ile meseka banka uygulamasını ekledim jailbreak uyarısı vermeden açıldı onda işe yaradı ama tv+ da uygulama açılıyor ama hiçbir yayın izlenmiyor hata oluştu diyor direkt.

edit:
şöyle bir yol izledim ve çalıştı, wifi'yi kapattım 3g üzerinden denedim bu sefer uygulama hiç açılmadı internet bağlantınız yok dedi, LTE'yi etkinleştirdim ve tıkır tıkır çalışıyor şuan, wifi ve 3g de çalışmıyor sadece 4g de çalışıyor ne hikmetse durum bu.

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
katılıyorum, denedim liberty ile meseka banka uygulamasını ekledim jailbreak uyarısı vermeden açıldı onda işe yaradı ama tv+ da uygulama açılıyor ama hiçbir yayın izlenmiyor hata oluştu diyor direkt.

edit:
şöyle bir yol izledim ve çalıştı, wifi'yi kapattım 3g üzerinden denedim bu sefer uygulama hiç açılmadı internet bağlantınız yok dedi, LTE'yi etkinleştirdim ve tıkır tıkır çalışıyor şuan, wifi ve 3g de çalışmıyor sadece 4g de çalışıyor ne hikmetse durum bu.

şifreli kanallar açılıyor mu ? discovery eurosport vb. ??

brksary

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
şifreli kanallar açılıyor mu ? discovery eurosport vb. ??

şu an tekrar denedim , yok dostum bu bir çözüm değil yani bu sefer hiçbirinde yine açılmıyor. bi anlık artık nasıl açıldı bilmiyorum, geçici bir hata oluştu diyor tekrar.

Tips
Tips
Üst Alt