Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Col_kartali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar jailbreak başarılı olunca böyle bır yazı çıkıyor, iphone 6 12.1.2.

Ben ayarlara ek olarak reinstall reinstall cydia seçeneğini aktif edip uçak moduna alıp yaptım oldu.

Cydia yüklenmiyor ama meraktan yaptım :D

9473

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
kardeşim Onca zaman bekledik bende A12 jb bekliyorum araç çıktı niye olmuyor vs vs için dedim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
27 gün olmuş beta 37 de!?
Normal Apple hesabı ile yüklenen tüm ipa’lar 7 gün süre verir. Geliştirici hesabı ile yüklenen tüm ipalar 1 yıllık süre verir. Normal hesabınız varsa bunu otomatik yapmak için ReProvision konumuza bakabilirsiniz.

tdogan86

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar ip6 jailbrake yaptım. ilk hedefim car playde youtube vs seyredebilmek. brige ya da ngxplay tweaki indirsem bilgisyardan atabilir miyim? ve tabii nereden indirebilirim?

bir de sıfır olarak ip7 cihaz aldım. üzerinde ios 11 kurulu. ben bunu ios 12 de jailbrake yapmak istiyorum. daha yeni aldığımdan herhangi bir imza kaydım vs. yok. ne yapmam gerekir? nasıl kurabilirim bi yardım eli uzatabilir misiniz?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
arkadaşlar ip6 jailbrake yaptım. ilk hedefim car playde youtube vs seyredebilmek. brige ya da ngxplay tweaki indirsem bilgisyardan atabilir miyim? ve tabii nereden indirebilirim?

bir de sıfır olarak ip7 cihaz aldım. üzerinde ios 11 kurulu. ben bunu ios 12 de jailbrake yapmak istiyorum. daha yeni aldığımdan herhangi bir imza kaydım vs. yok. ne yapmam gerekir? nasıl kurabilirim bi yardım eli uzatabilir misiniz?
İPhone 6 için tam jailbreak henüz hazır değil. Beklemeniz gerekiyor.

İPhone 7 için 12.1.1 beta 3’e geçebilirsiniz konusu mevcut.

sariiumiit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ya bi gazla telefonu sıfırlıyıp temiz bir kurulum yapıyım dedim jailbreak yaptım cydia gelmedi dalga geçer gibi birde a8 işlemci destekli falan yazdılar deli oldum kaç saattir

polatsakif

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.1.3 için güncellenir mi acaba yoksa baya bi bekler miyiz
Mesaj düzenlendi:

İPhone 6 için tam jailbreak henüz hazır değil. Beklemeniz gerekiyor.

İPhone 7 için 12.1.1 beta 3’e geçebilirsiniz konusu mevcut.
İmzalar açık mı 12.1.1 beta 3 için

tdogan86

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Böyle bir hata aliyorum sebebini bulamadim nedir acaba? Telefondan yukledim sildim
Pcden de yukledim cihaz i8 12.1.2

buraya bir bak istersen. belki yardımcı olur

frttr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
3 defa telefon kapanıp açılacak bazen öyle de oluyor.
Telefon yeniden başladığında JB aracına tıklayıp mavi yere tekrar tıklayın
aynen dün gece çözdüm kusura bakma anca görebildim ama şuan halloldu sıkıntı yaşamadan devam ediyorum =) sağolasın

muhit90

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Iphone 5s için (12.1.2) kullanabileceğim jailbreak var mı ?

xenius

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Normal Apple hesabı ile yüklenen tüm ipa’lar 7 gün süre verir. Geliştirici hesabı ile yüklenen tüm ipalar 1 yıllık süre verir. Normal hesabınız varsa bunu otomatik yapmak için ReProvision konumuza bakabilirsiniz.
Hocam ReProvision da hata alıyorum 2 faktörlü doğrulama kodunu kapatamıyorum hiçbir şekilde , ne Apple de nede telefonda ayarlardan değiştir seçeneği çıkmıyor ,2 faktörlü doğrulamayı kapatmanın bir bir çözümü var mı hocam? Çok araştırdım birşey bulamadım.

brksary

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam ReProvision da hata alıyorum 2 faktörlü doğrulama kodunu kapatamıyorum hiçbir şekilde , ne Apple de nede telefonda ayarlardan değiştir seçeneği çıkmıyor ,2 faktörlü doğrulamayı kapatmanın bir bir çözümü var mı hocam? Çok araştırdım birşey bulamadım.
apple id ile apple.com.tr de oturum aç hesap ayarlarında uygulama için parola oluştur var oradan bir parola oluştur geçici parola orda çıkan parolayı ReProvision 'da apple id parolan olarak gir, 2 faktörlü kimlik doğrulamayı kapatmana gerek yok, o parola ile direkt oturum açmış olacak.

buradan

xenius

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Unc0ver doğrulamıyorum birde , doğrula diyorum doğrulanmıyor silip tekrar yüklüyorum doğrulanıyor biraz zaman geçiyor tekrar doğrulayamıyorum

Son düzenleme:

murat

JTR
Administrator
Cihaz
iPhone 12 Pro
Oto imza için tweak kullanıyormusun ve aracı nereden kurdun

Son düzenleme:

xenius

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
apple id ile apple.com.tr de oturum aç hesap ayarlarında uygulama için parola oluştur var oradan bir parola oluştur geçici parola orda çıkan parolayı ReProvision 'da apple id parolan olarak gir, 2 faktörlü kimlik doğrulamayı kapatmana gerek yok, o parola ile direkt oturum açmış olacak.

buradan
Teşekkür ederim
Kendi kimliğimle hallettim 7 gün veriyor , her7 günde bir bunu mu yapmam lazım ?
Mesaj düzenlendi:

Oto imza için tweak kullanıyormusun ve aracı nereden kurdun
ReProvision ı kullanmaya başladım

murat

JTR
Administrator
Cihaz
iPhone 12 Pro
Teşekkür ederim
Kendi kimliğimle hallettim 7 gün veriyor , her7 günde bir bunu mu yapmam lazım ?
Mesaj düzenlendi:

ReProvision ı kullanmaya başladım
@omeraksoy linkteki konuda senin sorununa değinmiş inceleyebilirsin.

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ya bi gazla telefonu sıfırlıyıp temiz bir kurulum yapıyım dedim jailbreak yaptım cydia gelmedi dalga geçer gibi birde a8 işlemci destekli falan yazdılar deli oldum kaç saattir
Bu zaten Nonce değerini ayarlamak ve Otomatik güncellemeleri kapatmak için çıkarılmış kısmi 4K destekli Unc0ver.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt