Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

canerci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iphone 5s 9.0.1deyim. 12.1.1 ve 12.1.2 shsh kayıtlarım var. Bu versiyonlara geçiş yapabilir miyim? Teşeklürler...

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

xxasaxx

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
İphone 6 uncover ile az önce başarılı cydia kuruldu jailbrrak ok :))) tweaklar nerde biri beni ışınlarmı :)

WheInci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Extracting cydia kısmında kalıyor hocam . Ne yapabilirim ? (iPhone 6)

ferhan66

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
Merhaba. 12.1.1 (16c50) sürümü olan iPad mini 2 WiFi tabletim var. Jailbreak olur mu. Olursa nereden ve nasıl kuracağım hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

sero20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar ne yaptıysam olmadı jailbreak butonuna basar basmaz adım 2 de reboot oluyor yardımcı olabilecek varmı (ip6)

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar ne yaptıysam olmadı jailbreak butonuna basar basmaz adım 2 de reboot oluyor yardımcı olabilecek varmı (ip6)
Bendede durum aynı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hücresel veri ile denedim 27. adıma kadar geldim bootstrap succesfull yazdı reboot oldu ama durum aynı
Ben wifi hücresel ikisiylede denedim, uçak modu açık kapalı iki şekilde defalarca denedim olmuyor. Beklemedeyim sorunları araştırıyorum.

sero20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam hücresel veri ile hallettim şuan cydia geldi. yardımcı olmak adına şunları ek olarak bıraktım umarım işinize yarar974397449745974397449745

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bendede durum aynı

hücresel veri ile denedim 27. adıma kadar geldim bootstrap succesfull yazdı reboot oldu ama durum aynı
Ben wifi hücresel ikisiylede denedim, uçak modu açık kapalı iki şekilde defalarca denedim olmuyor. Beklemedeyim sorunları araştırıyorum.

Arkadaşlar internetimiz bağlı olmasın biz az önce iPhone 6 cihaza internet bağlantısı olmadan Uçak Modu’na alıp yaptık

1. adımda kapandı açıldı
  2. da kapandı açıldı
27 de kapandı açıldı
38 de kapanıp açıldı cydia geldi

Telefon açılıp kapandıktan sonra uygulamaya girip tekrar jailbreak e tıklayın

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar internetimiz bağlı olmasın biz az önce iPhone 6 cihaza internet bağlantısı olmadan Uçak Modu’na alıp yaptık

1. adımda kapandı açıldı
  2. da kapandı açıldı
27 de kapandı açıldı

Deniyorum hemen

papclass

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
allah razı olsun kardeş,benim iphone 6 JB oldu

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

1. adımda kapandı açıldı
  2. da kapandı açıldı
27 de kapandı açıldı

Yok hocam en son şurda kalıyor, sanki başka bir sıkıntı var, 5-6 kez denedim, bu arada ben impactor ile değil pc'siz yükledim

papclass

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
uçak modu kilit touch id hatta siriyi bile kapattım ve b40 ile şıp diye iphone6 JB oldu

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uçak moduna almamışsın ama
Tekrar deniyorum, hücresel de denedim 27 de kaldı uzun süre, şimdi uncover hiç açılmıyor, tıklayınca donuyor. Silip tekrar yükleyeceğim

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tekrar deniyorum, hücresel de denedim 27 de kaldı uzun süre, şimdi uncover hiç açılmıyor, tıklayınca donuyor. Silip tekrar yükleyeceğim

Hücresel de WiFi de kapat eğer denemediysen bir de öyle dene

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hücresel de WiFi de kapat eğer denemediysen bir de öyle dene
Hocam gerçekten teşekkür ederim, ayrılmadın yazdın. Oldu sayende, uçak moduna alıp touch id kapattım-wifi hücresel kapattım, ekran zaman aşımını asla yaptım denedim. 1. De yüzde 2 de kapandı, ikincide 27 ve üçüncü denemede kurdu ve cydia geldi, açtım sorun yok.. Teşekkür ederim yardımın için

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam gerçekten teşekkür ederim, ayrılmadın yazdın. Oldu sayende, uçak moduna alıp touch id kapattım-wifi hücresel kapattım, ekran zaman aşımını asla yaptım denedim. 1. De yüzde 2 de kapandı, ikincide 27 ve üçüncü denemede kurdu ve cydia geldi, açtım sorun yok.. Teşekkür ederim yardımın için

Estağfirullah hallolduysa çok sevindim gülerek kullanın ve uyumsuz şeyler yüklememeye çalışın

Hayırlı olsun

deepdarkx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar bende sorun yaşadım 5s te nolur ne olmaz imzalar açık diyerek dfu ya alıp sıfırladım şimdi yükleyip deniyeceğim.
6s te cihazı kapatıp açıtığımda sıkıntısız tek seferde jailbreak yapabiliyorum. Acaba 5s te de aynı şekilde kullanabilecekmiyim. yoksa 6 ve 5s ler için farklı bi durum mu söz konusu. Böyle tekrar tekrar deneyecekmiyiz:(

Eski 10.3.3 g0blin i hatırlattı :( Galiba uğraştıracak tekrar tekrar..

tahmin ettiğim gibi çıktı. Arkadaşlar Adım adım yazıyorum. Dfu ile sıfırladım icloud hesabı girilmedi. sadece wifiye uncover ı doğrulamak için girdim. Güncellemeler kapalı.Uçak modunda siri kapalı.Parola yok. Yüzde 2 de reset atıyor telefon sürekli uncover ayarlarıyla hiç oynamadım.failed to exploit kernel_task unc0ver hatası alıyorum sürekli.

Son düzenleme:

Ceg

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam mobilden link atabilecek olan varmı

ErimCevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Arkadaşlar cydia geldi ama böyle bişey çıktı ve en üstte exit safe mode yazıyor nasıl çıkabilirim safe mode dan

F€D£R@L

Ceg

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
2 oluyo resipring atıyo olmuyo jailbreak nsl yapıcam?

Tips
Tips
Üst Alt