Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

DowuBs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bende 5s var jailbreakliyorum ama cydia gelmiyor galiba herkezde böyle yoksa sadece bendemi :/

tdogan86

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar ip6 cihazdan jailbraek i nasıl kaldırırız?

Joffehn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba arkadaşlar. Cihazım 6s plus 11.2.6 da jailbreak yapmıştım 12 ye pc olmadan nasıl jailbreakı kaybetmeden geçebilirim?

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Konu içerisinde göremedim 6Plus desteği var mı?

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone xsmax için ne diye bilgi verirsiniz xsmax artık uyumlu diye mi yoksa B34 falan filan yazıyorsunuz guncelleme geldi gibi mi bilgi verisiniz hergun takip ediyorum da sayfayı heran cıkar diye sizden haberler bekliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat

JTR
Administrator
Cihaz
iPhone 12 Pro
iPhone xsmax için ne diye bilgi verirsiniz xsmax artık uyumlu diye mi yoksa B34 falan filan yazıyorsunuz guncelleme geldi gibi mi bilgi verisiniz hergun takip ediyorum da sayfayı heran cıkar diye sizden haberler bekliyorum

A12 ve Cihaz adı şeklinde bildirim göndereceğiz meraklanmayın :okay:

Merhaba arkadaşlar. Cihazım 6s plus 11.2.6 da jailbreak yapmıştım 12 ye pc olmadan nasıl jailbreakı kaybetmeden geçebilirim?
Yalnızca 12.1.1 Beta3 sürümünü bilgisayar üzerinden kurabilirsiniz. Jailbreak kaybetmeden geçiş yapılmaz ama bahsettiğim sürümde tekrar jailbreak yapabilirsiniz

izmirizs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
A12 ve Cihaz adı şeklinde bildirim göndereceğiz meraklanmayın :okay:

Yalnızca 12.1.1 Beta3 sürümünü bilgisayar üzerinden kurabilirsiniz. Jailbreak kaybetmeden geçiş yapılmaz ama bahsettiğim sürümde tekrar jailbreak yapabilirsiniz
Murat bey bana bildirim geldi 5s 12.01 için ama bulamadım nerden indireceğimi? Yardımcı olur musun
Mesaj düzenlendi:

Murat bey bana bildirim geldi 5s 12.01 için ama bulamadım nerden indireceğimi? Yardımcı olur musun

Ekli dosyalar

murat

JTR
Administrator
Cihaz
iPhone 12 Pro
Mesaj düzenlendi:
Merhaba, kısmi bir destek eklendi Cydia kurulamıyor maalesef. Bunun içinse Saurik'i beklemeniz gerekiyor açıklamasını yaptı aracın geliştiricisi.

Edit: Tam destek eklendiğinde tekrar bildirim göndereceğiz

erhansaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaslar 6s plus icin link atarmisiniz

rcpkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
5S cihazıma az önce jailbreak yaptım.Cydia önümüzdeki güncellemelerde gelir ancak bir sorum var. Cydia olmadan filza gibi yerler aracılığıyla tweak yükleyebiliyorduk onu yapabilir miyiz ?

tdogan86

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
5S cihazıma az önce jailbreak yaptım.Cydia önümüzdeki güncellemelerde gelir ancak bir sorum var. Cydia olmadan filza gibi yerler aracılığıyla tweak yükleyebiliyorduk onu yapabilir miyiz ?
sanırım olmuyor. ben de benzer bir soru sormuştum beklemeniz gerekir dediler.

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Güncel sourceler yok mu arkadaşlar birde youtube ++ 12 için mevcut mu

tdogan86

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar ben ip7 jailbreak kurdum. önce bazı programları açamadığım için liberty kurdum ve sorunu çözdüm. öncesinde de sorun varmıydı bilmiyorum ama instagram açılmıyor. bunun dışında carplay ve ngxplay yükledim. başka da bir tweak çekmedim. çözümü nedir ne yapmam gerekir? sorunlar kısmına yazdım da dönüş olmadı burdan da sorayım dedim acil bi cevap bulmam gerekiyor

kaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
mrb arkadaşlar hayırlı olsun 12.1.4 den 12.1.2 ye dönüş varmı.
Mesaj düzenlendi:

tdogan86

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
mrb arkadaşlar hayırlı olsun 12.1.4 den 12.1.2 ye dönüş varmı.
Mesaj düzenlendi:
12.1.1 beta 3 e geçiş var. 12.1.2 nin imzaları kapandı. forumda konusu var. orada detaylıca nasıl yapıldığı anlatılıyor.

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ne çok carplay kullanan adam varmış ki be. Bizde hala pioneer....

murat

JTR
Administrator
Cihaz
iPhone 12 Pro
Cydia Substrate olmadığı için tweak kurulumu yapılamaz maalesef. Substrate bağımlılığı bulunan tweakleri kurmak imkansız şuan için.

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Jailbreaktr repo tavsiyesi konumuza bakabilirsiniz. Geliştiricilerin resmi repoları mevcuttur.
Kardeşim sizin repoyu yüklerken tam bitecekken tlfon kapandı sonra cydianın aktifleşmesi gitti bir türlü aktifleştiremedim kaç kez tlfondan yükledim dönüp durdu açıldığında aktif olmadı yardımcı olurmusunuz

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
RootlessJB kurun. Deb dosyalarını indirip Filza ile otomatik kurabilirsiniz. Unc0ver’a artık pazar günü 5S,6 desteği gelir.

kararyok

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Selamunaleyküm beyler jb 12.1 nasıl kurabilirim acil yardım ...
Mesaj düzenlendi:

Yahu arkadaşlar olmuyor birtürlü telefonuma bilgisayarsız jailbreak 12.1 kuramıyorum beynim sulandı herkez birşey söylüyor herkez birşey paylaşmış tek istediğim cydia yı 12.1 iphone 7 telefonuma kurmak birisi yardım etsin artık gerçekten çok sıkıldım kafam çok bulandı
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

Yahu konu açıyorum açtığım konu kapanıyor tamam konusu daha önce açılmış ama ben bilmiyorum lütfen birisi yardım etsin artık LÜTFEN...

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt