Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

elation

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

bu hatayı alıyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

bu hatayı alıyorum

Telefonu Ayarlardan uçak moduna al Uncover ayarlardan restore rootfs aç ve jb yap tekrar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar, telefonunu jailbreak yaptıkları zaman kontrol merkezindeki wifi modülünün pasif hale gelmesi sorununu yaşayanlar var mı hiç ? Bazen bu sorunla karşılaşıyorum ve ağ ayarlarını sıfırlayarak çözebiliyorum.Fakat bazen bu sorun oluşuyor ve seçenek grileşmiş halde oluyor tamamen pasif şekilde yani.Ayrıca cihazımda neredeyse hiç tweak yüklü olmamasına rağmen uygulamalar birkaç saniye gecikme ile açılabiliyor.

elation

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Telefonu Ayarlardan uçak moduna al Uncover ayarlardan restore rootfs aç ve jb yap tekrar

teşekkür ederim. ama imza süresi 164 gün yazıyot bu normal mi?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
teşekkür ederim. ama imza süresi 164 gün yazıyot bu normal mi?

İmza süresine takılma haftada yeni sürüm çıkarıyor uncover :) b36 365 gündü

kralibq

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
5s cydia destegi ne zaman cıkar bilgisi olan varmı

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
5s için bir haber var mı arkadaşlar

near74

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
5s için bir haber var mı arkadaşlar
Saurik efendinin keyfini bekliyoruz. Substrate güncellemesi yapması gerekiyor ama adam ortada yok. Allah bilir ne zaman yapar..

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Saurik efendinin keyfini bekliyoruz. Substrate güncellemesi yapması gerekiyor ama adam ortada yok. Allah bilir ne zaman yapar..

Saurik adamdır 🙂

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hayır almıyorum almam mı gerekiyor?[/

iphone ayarlar/genel/saklama alanında ota güncelleme varsa sil eğer cihazında hafıza az ise birkaç şey silerek genişlet cihazı reboot et ve ayarlardan uçak moduna al wifi ve hücreselin kapandığına emin ol uncover jb ayarlar kısmından restore rootfs aç jb yap

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Yıl 3019 Saurik açıklama yapıyor: Arkadaşlar kusura bakmayın biraz geç kaldık 4K desteğine. Beklettiysek özür dileriz.

Alpgiirayy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
21/38’deyken RootFS successfully dedi restored dedi yeniden başlattı fakat hala değişen birşey yok cydia falan gelmedi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
21/38’deyken RootFS successfully dedi restored dedi yeniden başlattı fakat hala değişen birşey yok cydia falan gelmedi
Tekrar jb de 3 kerede tamamlanıyor jb

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cydia geldğ şimdi tamamdır dimi hocam? Teşekkürler bu arada
Tamam. repolarını kur cydia bir kaç güncelleme bildirimi yapar onları yaparsın her repodan gelişi güzel tweak kurma iyice kontrol et ve güncel sürümleri kur

ErimCevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
4K desteği ne halde arkadaşlar bilen var mı ?

F€D£R@L

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu 4K cihaz desteğine ben ümidimi kestim. Elimizde patladı 5S’ler, 6’lar. Bugün hiç Twitter’da gelişmede yaşanmadı zaten. Ne yapalım kaderimiz böyleymiş. Çekmeceye bir İPhone daha girecek (Şimdiye kadar kullandığım tüm İPhone’ları güncelleme destekleri bitince, artık doğru düzgün çalışmayınca çekmeceye attım). İPhone X 12.1.4 ile devam yola JB falan yapmayacağım kimseyede önermem. XS almış adam JB bekliyor yazık değil mi o telefona! Yani ben 14.000 TL versem bırak JB yapmayı elimi sürmem, vitrine koyarım telefonu kutusunun içinde. Ayrıca bir şey daha söylemek isterim; o eski JB’ler kalmadı. Evet! Kalmadı çünkü artık işin içinde para var. Parası olan JB yapıyor. Bakın JB ücretsiz ama Para derken demek istediğim telefonun modeli. 3000 TL ve üzeri bir fiyata İPhone alanlar (6S ve üstü) en şanslı kişiler. 1. Sınıf insanlar. Ama 2000 TL ve altı (İPhone 6 ve altı oluyor genellikle) 2. sınıfdır, önemsizdirler, garibandırlar. En şanssız kişiler biziz. Koskoca 5S ve 6 bile JB alamıyorsa vay halimize. Ulan bu 2 telefon olmasaydı ne 7 vardı ne 6S vardı ne de X vardı. 5S donanımın temellerini attı (Touch İD, 64 bit işlemci), 6 tasarımın temellerini attı (büyük ekran,
ince tasarım). Bu iki telefona Apple’ında bunlarında bir borcu var. 5S ve 6 ne olursa olsun gönülleri fetheden 2 efsane telefon olarak hafızalarda kalacak. Bakarsanız 5S ve 6 döneminde çıkan hiç bir telefon yok piyasada artık. Hepsi öldü. Ama ikisi hala sapasağlam ve çoğu amiral gemilerine taş çıkartır. Ama işte ne Apple artık önem veriyor nede geliştiriciler önem veriyor. Buda artık İOS 13’ün tanıtımına kadar devam eder daha sonra zaten JB desteği olmayan, artık güncelleme desteğide olmayan 5S ve 6 kalıyor zaten.

olliegun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar jb success dedi ota block var ama jb sonrası otomatikmen Cydia yüklenmedi sorun nedit yardım eder misiniz?

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu 4K cihaz desteğine ben ümidimi kestim. Elimizde patladı 5S’ler, 6’lar. Bugün hiç Twitter’da gelişmede yaşanmadı zaten. Ne yapalım kaderimiz böyleymiş. Çekmeceye bir İPhone daha girecek (Şimdiye kadar kullandığım tüm İPhone’ları güncelleme destekleri bitince, artık doğru düzgün çalışmayınca çekmeceye attım). İPhone X 12.1.4 ile devam yola JB falan yapmayacağım kimseyede önermem. XS almış adam JB bekliyor yazık değil mi o telefona! Yani ben 14.000 TL versem bırak JB yapmayı elimi sürmem, vitrine koyarım telefonu kutusunun içinde. Ayrıca bir şey daha söylemek isterim; o eski JB’ler kalmadı. Evet! Kalmadı çünkü artık işin içinde para var. Parası olan JB yapıyor. Bakın JB ücretsiz ama Para derken demek istediğim telefonun modeli. 3000 TL ve üzeri bir fiyata İPhone alanlar (6S ve üstü) en şanslı kişiler. 1. Sınıf insanlar. Ama 2000 TL ve altı (İPhone 6 ve altı oluyor genellikle) 2. sınıfdır, önemsizdirler, garibandırlar. En şanssız kişiler biziz. Koskoca 5S ve 6 bile JB alamıyorsa vay halimize. Ulan bu 2 telefon olmasaydı ne 7 vardı ne 6S vardı ne de X vardı. 5S donanımın temellerini attı (Touch İD, 64 bit işlemci), 6 tasarımın temellerini attı (büyük ekran,
ince tasarım). Bu iki telefona Apple’ında bunlarında bir borcu var. 5S ve 6 ne olursa olsun gönülleri fetheden 2 efsane telefon olarak hafızalarda kalacak. Bakarsanız 5S ve 6 döneminde çıkan hiç bir telefon yok piyasada artık. Hepsi öldü. Ama ikisi hala sapasağlam ve çoğu amiral gemilerine taş çıkartır. Ama işte ne Apple artık önem veriyor nede geliştiriciler önem veriyor. Buda artık İOS 13’ün tanıtımına kadar devam eder daha sonra zaten JB desteği olmayan, artık güncelleme desteğide olmayan 5S ve 6 kalıyor zaten.

Çok iyi özetlemiş adam garibanlar kaybediyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar jb success dedi ota block var ama jb sonrası otomatikmen Cydia yüklenmedi sorun nedit yardım eder misiniz?
Tekrar jb yap 3 kere kapanıp açılacak 3 de tamamlanacak ve cydia kurulacak

vzrl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Herkese hayırlı akşamlar. Bildiğimiz üzere noncereboot12xx çıkmış durumda, elimde 11.3.1 shsh2 var ve artık sanıyorum jb'nin de elimizde olmasıyla sürüm düşürmek mümkün. Bu konuda bilgisi olan biri ios12 ve noncereboot işbirliği ile sürüm düşürmenin detaylarını bizimle paylaşabilir mi? Teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt