Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

sariiumiit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Daha jail aracına entegre edilmedi arkadaşlar ama pwnde doğruladı bence kısa zaman sonra yayınlar

murat

JTR
Administrator
Cihaz
iPhone 12 Pro
Merhaba Arkadaşlar

İphone x ve İphone 6S için Jailbreak Nasıl Kaldırırım Sürüm Kaybetmeden SSH Kaydım vs de Yok Forumda Bulamadım Tweak yada Başka Bir Şekilde mi Yapılıyor.?
Merhaba,
nasıl bulamadınız anlamıyorum. Forum ana sayfasında güncel başlıklarda ana konunu yer almakta. jailbreak formunda sabit konu. “jailbreak kaldırma” diye arattığınızda çıkmakta.

Forum kurallarına uygun şekilde mesajınızı düzenleyin. Bold ve büyük harf yasaktır bilginize

bugraaydin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Merhaba,
nasıl bulamadınız anlamıyorum. Forum ana sayfasında güncel başlıklarda ana konunu yer almakta. jailbreak formunda sabit konu. “jailbreak kaldırma” diye arattığınızda çıkmakta.

Forum kurallarına uygun şekilde mesajınızı düzenleyin. Bold ve büyük harf yasaktır bilginize
GErçekten Bulamıyorum 11 için olan konuyu buldum hatta daha öncekileri ama İOS 12 için olanu bulamadım

Ferat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar telefonun sürümü 11.4.1 jbli. 12 için hangi sürümler imzaya açık, açık olanlardan hangisiyle 12 Jailbreak yapabilirim ? Ya da ne yapmamı önerirsiniz ?

kralibq

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar telefonun sürümü 11.4.1 jbli. 12 için hangi sürümler imzaya açık, açık olanlardan hangisiyle 12 Jailbreak yapabilirim ? Ya da ne yapmamı önerirsiniz ?
12.1.1 beta3 imzası daha acıksa gecebilirsin ama telefonun 5s/6/6+ sa gecmemeni öneririm

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Arkadaşlar herkeze merhabalar ios 12 jailbreak kullanıyordum icleanar kurdum temizledi respringte kaldı cihaz sonra hardreset attım şimdi elmada kaldı ne yapmalıyım yardımmm

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar Coolstar İOS 12’de Electra çalıştırmayı başardı. Yakında yayınlanabilir. Ama 4K’ya çıkar mı bilemeyiz. Çıksa bile Sileo kullanmak zorundayız Saurik denen mahlukat substrate’yi artık ne zaman güncellerse o zaman Cydia’da gelir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
B39 B38 deki LetMeBlock neyi engelliyor?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Zenginin malı züğürdün çenesini yorar an itibariyle çenemiz yoruldu

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
jailbrek çorba oldum benim sürekli atıyor kaldırıp yeniden kurmam lazım ne yapmam lazım

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Artık ne 4K cihaz hakkında bir ses ne bir kıvılcım kaldı, artık bir ışığa hasret olduk...

sariiumiit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
9679
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar neler oluyor anlamadım geldi mi destek şimdi

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler jailbreak gitti uncnower de açılmıyor b31 yüklü ne yapamam gerek yardımcı olabilirmisiniz

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Jailbreak yazısının yerine re-jailbreak yazması lazım ama 5s’e de gelmedi cydia

kardeşim benim tel jealbreaklı sıkıntısıa ama uncoverde bendede sadece jealbreak yazıyor je-jealbreak yazmıyor sebebi nedir acaba
Mesaj düzenlendi:

İphone 6 cihazima 4K desteği dedikten sonra kurdum suanlık Cydia gelmedi.Beklemedeyim.

Görüntü İphone 6 cihazımdandır.(unc0ver v3.0.0~b37)
Ekli dosyayı görüntüle 9508
bende neden tek yealbreak yazıyor uncoverde anlamadım

waspote

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Beta 39 çıkmış ama sanırım 4k için cydia gelmedi hala.

Gokcesel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar selamlar, 6S+'da mevcut sürümüm 10.3.2 jb kullanıyorum ama sizce ios 12.1.1 beta 3'e güncelleyip jb yapmam sağlıklı olur mu? Yoksa oturayım mı oturduğum yerde :)

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar selamlar, 6S+'da mevcut sürümüm 10.3.2 jb kullanıyorum ama sizce ios 12.1.1 beta 3'e güncelleyip jb yapmam sağlıklı olur mu? Yoksa oturayım mı oturduğum yerde :)
aklın varsa geçmezsin

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bazı uygulamalar 11 ve üzeri istediği için geçmeyi düşünüyordum ama tavsiye etmiyorsunuz sanırım siz.
şu an 5s kullanıp jb bekleyenlerdenim hatta 6splus almak istiyorum içinden 10.3.2 çıkacağını kesin bilsem alırım sürümünün kıymetini bil

Tips
Tips
Üst Alt