Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İPhone 5S 12.1.1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sendeki uncover’ın yapımcısı pwn20wnd değil kardeş sanırım

Turgay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
9342

Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum sayfalara baktım ama bununla alakalı bir soru soran olmamış nettede bir sonuç elde edemedim ne yapmam gerek açıklarmısınız

sfydn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
cihaza jailbreak attım ama aklıma birşey takıldı banka uygulaması kullanıyorum sıklıkla güvenli midir sizce root şifresini değiştirdim hemen

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
cihaza jailbreak attım ama aklıma birşey takıldı banka uygulaması kullanıyorum sıklıkla güvenli midir sizce root şifresini değiştirdim hemen
Yıllarca jailbreak kullandım banka uygulamaları da kullandım ve şükür hiçbir sorunla karşılaşmadım uyarıların gelmemesi için Liberty Lite tweakini kurun içiniz rahat kullanın

caldion78

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar merhaba cihaz iphone 8 versiyon 12.1.1 ignition sitesinden beta uncover yükledim jailbreak e bastım hata verdi sonrasında cihaz kapandı sürekli restart atıyor

yazılım yüklemek istemiyorum . cihaz açılmıyor fikri olan varmı?

ihsan.anilis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar merhaba cihaz iphone 8 versiyon 12.1.1 ignition sitesinden beta uncover yükledim jailbreak e bastım hata verdi sonrasında cihaz kapandı sürekli restart atıyor

Hard reset yap müdür

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus

Hard reset atmanız çözüm olmazsa muhtemelen Cihazda Ota güncellemesi kaldı, SHSH kayıtlarınız var ise Sürümünüze dönüş yapın, yoksa 12.1.1 beta 3 sürümüne geçiş yapmanızı öneririm.

FearSTeam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar ben jb için uncoveri yükledim uçak moduna aldım işlemi başlattım yarım saattir elma logosunda takılı kaldım döngüye girdi ne açılıyor ne kapanıyor bilgisayarda görmüyor çözüm önerebilcek varmı? Iphone 7 telefon

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar ben jb için uncoveri yükledim uçak moduna aldım işlemi başlattım yarım saattir elma logosunda takılı kaldım döngüye girdi ne açılıyor ne kapanıyor bilgisayarda görmüyor çözüm önerebilcek varmı? Iphone 7 telefon
muhtemelen Cihazda Ota güncellemesi kaldı, SHSH kayıtlarınız var ise Sürümünüze dönüş yapın, yoksa 12.1.1 beta 3 sürümüne geçiş yapmanızı öneririm.

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Diyelim telefon A12 ve Jailbreak yapildi en kisa zamanda ios 12.1.1le ve daha sonra illerde Elmeda kaldi ve Ios 12.1.1 shsh kaydi var , tekrar ayni Ios Version yuklenirmi yoksa daha yuksek ios version shshle yuklemek lazimmi , ornek ios 12.1.2shsh kayitlarida var

Efsane ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

FearSTeam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
muhtemelen Cihazda Ota güncellemesi kaldı, SHSH kayıtlarınız var ise Sürümünüze dönüş yapın, yoksa 12.1.1 beta 3 sürümüne geçiş yapmanızı öneririm.
Hocam öyle bişey ki 12.1.2 sürümündeydi bende mobil olarak indirdim yükledim başlattım.SHSH kaydı ihtiyacım olcağını hiç düşünmemiştim... Önerdiğiniz sürüme nasıl geçebilirim konu veya başlık bakabilceğim veya söyleyebilceğiniz bir yer varmı ?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam öyle bişey ki 12.1.2 sürümündeydi bende mobil olarak indirdim yükledim başlattım.SHSH kaydı ihtiyacım olcağını hiç düşünmemiştim... Önerdiğiniz sürüme nasıl geçebilirim konu veya başlık bakabilceğim veya söyleyebilceğiniz bir yer varmı ?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Diyelim telefon A12 ve Jailbreak yapildi en kisa zamanda ios 12.1.1le ve daha sonra illerde Elmeda kaldi ve Ios 12.1.1 shsh kaydi var , tekrar ayni Ios Version yuklenirmi yoksa daha yuksek ios version shshle yuklemek lazimmi , ornek ios 12.1.2shsh kayitlarida var

Efsane ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
işlem geçicidir. Muhtemelen 2 3 hafta içerisinde geri dönüşlerinde önlemi Apple tarafından alınacaktır.

baykaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
IMG_4176.jpg

ErimCevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kral şimdi 12.1.4 jailbreak yok dimi yoksa ne kadar süre içinde çıkar tahminen

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kral şimdi 12.1.4 jailbreak yok dimi yoksa ne kadar süre içinde çıkar tahminen
Konuyu incele,sürümünü düşür.

caldion78

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hard reset atmanız çözüm olmazsa muhtemelen Cihazda Ota güncellemesi kaldı, SHSH kayıtlarınız var ise Sürümünüze dönüş yapın, yoksa 12.1.1 beta 3 sürümüne geçiş yapmanızı öneririm.
teşekkür ederim. aynen sizin dediğiniz gibi oldu. sanırım ota yazılımı kalmış Allah tan 12.1.1 beta 3 dönüş yaptım. bu şekilde çözüme kavuştu. şuan jailbreakli teşekkürler

kulplubardak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Birinci sayfada verilen unvover pcsiz kurulum linki silzee den indirdim profile güven kısmında yapımcısı lebo gibi birşey yazıyor pwn20wdn yazmıyor şüphelendim yüklemedim güvenilir midir?birde silzee de beta kaç olduğunu yazmıyor

Mesaj düzenlendi:

Uncover Beta 33 ile jb yaptım cydia yüklendi tweakler çalışıyor ama ne zaman hard reset yapıp açsam jb gidiyor yani aslında tam jb olmamış mı demek oluyor

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt