Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

ihsan.anilis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İ6 desteği çıktımı arkadaşlar ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Birinci sayfada verilen unvover pcsiz kurulum linki silzee den indirdim profile güven kısmında yapımcısı lebo gibi birşey yazıyor pwn20wdn yazmıyor şüphelendim yüklemedim güvenilir midir?birde silzee de beta kaç olduğunu yazmıyor

Mesaj düzenlendi:

Uncover Beta 33 ile jb yaptım cydia yüklendi tweakler çalışıyor ama ne zaman hard reset yapıp açsam jb gidiyor yani aslında tam jb olmamış mı demek oluyor
Bu yaptığınız işlem Semi-Tethered olasak geçiyor ama Semi Tethered’da cihaz JB’li açılırdı. Anlamadım vallahi.

oz6ur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bende Notlar uygulaması atıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iPhone 6 ve iPhone 5S desteği için çalışmalar tamamlandı 24 saat içerisinde uncover 4K'lar için gelecek :)

a12 işlemciler için yeni yeni çalışmalara başlandı

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam RootlessJB’yi açtım Unjailbreak yaptım 3 kere sonra sildim umarım Unc0ver’da sorun yaratmaz.

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam RootlessJB’yi açtım Unjailbreak yaptım 3 kere sonra sildim umarım Unc0ver’da sorun yaratmaz.

Tamamen kaldırmışsan sıkıntı çıkmaz bende tam kuruyordum vazgeçtim

Bu gece veya yarın %99 iPhone 6 desteği geliyor

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tamamen kaldırmışsan sıkıntı çıkmaz bende tam kuruyordum vazgeçtim

Bu gece veya yarın %99 iPhone 6 desteği geliyor
Uninstall yazdı sonra geri bastım restart attı yine bastım restart attı sildim ama filza appmanager isupersu duruyordu.

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Uninstall yazdı sonra geri bastım restart attı yine bastım restart attı sildim ama filza appmanager isupersu duruyordu.

Zaten filza ve ispuersu yu açmaya çalıştığında açılmadığını farkedeceksindir.

finchello

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
A12(X) support will be worked on after the public release of full 4K support.

Heyecan dorukta, bekliyoruz...

KryMry

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sürekli 12.1.4 versiyonuna güncelleme uyarısı veriyor bu uyarıları kapatamıyor muyuz?

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
9404

Eğer bir şekilde tüm bu uyarılardan sonra kırılmaz bir versiyonla karşılaşırsanız ve bundan şikayet ederseniz, bu sizin suçunuzdur.
Apple süresiz olarak 12.1.1b3 imzalamaz.

burada 12.1.1b3 ün imzasının kapanmayacağını mı söylüyor

Son düzenleme:

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ekli dosyayı görüntüle 9401

@[B]NepetaDev[/B]

If you somehow end up with a unjailbreakable version after all these warnings and complain about that, then it's your own fault.
Apple won't sign 12.1.1b3 indefinitely.

Eğer bir şekilde tüm bu uyarılardan sonra kırılmaz bir versiyonla karşılaşırsanız ve bundan şikayet ederseniz, bu sizin suçunuzdur.
Apple süresiz olarak 12.1.1b3 imzalamaz.

burada 12.1.1b3 ün imzasının kapanmayacağını mı söylüyor

Hayır diyor ki, imzalar açık ve defalarca uyarıyoruz imzalar açıkken geçiş yapın. Apple daima bu imzayı açık tutmayacak.
Açıkken geçin. Kapandıktan sonra ileriki sürümlerde JB çıkmazsa sonradan ağlamayın.

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
hocam
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
burda jailbreak yaparken reload system daemons la ilgili neyden bahsediyor tam olarak

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar, şuan 6s+ 12.0.1 sürümde uncover 3.00 beta 32 versiyon jeilbreaki sorunsuz kullanmaktayım, sadece bazen appleri taşırken safe moda atıyor(Cylinder tweak ten kaynaklı test ettim) bunun dışında bi sıkıntım yok.Gelişmeleri izledeğim kadarıyla baya bi güncelleme hatalardan dolayı geri çekildi kullandığım sürümde dahil.Admin arkadaşlardan rica ediyorum hatta bu konu hakkında konu açarsanız daha faydalı olur; ben jailbreaki Ignitiondan PC olmadan kurdum(İmzalama süresinin uzun olmasından dolayı) şimdi b34 sürümü yüklemek istiyorum yine ıgnitiondan (çeşetli iyileştirmelerden dolayı) , uncoveri nasıl kaldıracağım (ayrıntılı bir şekilde anlatın lütfen) yeni betada reload system daemons seçeneği aktifmi pasifmi olacak, temiz bi kurulum olsun elmada kalmak istemiyorum biraz uzattım ama herkesin faydalanması açısından bu konu önemli şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt