Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam appstoreye bağlanamıyorum sebebi ne olabilir
- telefonu kapatıp baştan jailbrekledim düzeldi

Mekaonee

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
B34 çıkmış ama unc0ver ı cihazdan kaldıramıyorum. Cydia impactor ile ipa yı atarken de installing ipa yazısında kalıyor

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba arkadaşlar, şuan 6s+ 12.0.1 sürümde uncover 3.00 beta 32 versiyon jeilbreaki sorunsuz kullanmaktayım, sadece bazen appleri taşırken safe moda atıyor(Cylinder tweak ten kaynaklı test ettim) bunun dışında bi sıkıntım yok.Gelişmeleri izledeğim kadarıyla baya bi güncelleme hatalardan dolayı geri çekildi kullandığım sürümde dahil.Admin arkadaşlardan rica ediyorum hatta bu konu hakkında konu açarsanız daha faydalı olur; ben jailbreaki Ignitiondan PC olmadan kurdum(İmzalama süresinin uzun olmasından dolayı) şimdi b34 sürümü yüklemek istiyorum yine ıgnitiondan (çeşetli iyileştirmelerden dolayı) , uncoveri nasıl kaldıracağım (ayrıntılı bir şekilde anlatın lütfen) yeni betada reload system daemons seçeneği aktifmi pasifmi olacak, temiz bi kurulum olsun elmada kalmak istemiyorum biraz uzattım ama herkesin faydalanması açısından bu konu önemli şimdiden teşekkür ediyorum.
Valla ben direk ana ekrandan sildim Cydia kaldı ama sonra teli resart attım ve yeni sürüm uncoveri indirdim ve kurdum yeniden jeilbreak yaptım ve cydiaya sıkıntısız girdi hemde kurduğum repolar ve tweaklar hepsi çalışır vaziyette geri gelsi
Mesaj düzenlendi:

birde sürümüm uncover b34- b33 kurmuştum kalan süre 29 gün diyor anlamadım peki bitince ne yapacaz bu süre sonunda imzalar kapanacakmı

Son düzenleme:

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Expiry 282 gün görünüyordu dün unc0ver 34 ü kurduğumda bugün Expiry 4 görünüyor

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam 12.1.1 sürümüne yada beta sürümüne düşebiliyor muyuz şuan 12.1.4 sürümünde cihaz bu cihaza jb yapma ikanım var mı 6s Plus cihazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
teşekkür ederim. aynen sizin dediğiniz gibi oldu. sanırım ota yazılımı kalmış Allah tan 12.1.1 beta 3 dönüş yaptım. bu şekilde çözüme kavuştu. şuan jailbreakli teşekkürler
12.1.1 beta 3 linkini paylaşabilir misiniz nereden bulabilirim hocam

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 6s kullanıyorum. Sürümüm 11.2.6 jb li şuanda. 12.0 / 12.1.2 sürümlerine geçebilir miyim ?

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İphone 6s kullanıyorum. Sürümüm 11.2.6 jb li şuanda. 12.0 / 12.1.2 sürümlerine geçebilir miyim ?
Hayır şuan sadece 12.1.1 beta 3 sürümüne geçip jailbreak yapabilirsin. Ben az önce yaptım puan jailbeeakli cihazdan yazıyorum.

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hayır şuan sadece 12.1.1 beta 3 sürümüne geçip jailbreak yapabilirsin. Ben az önce yaptım puan jailbeeakli cihazdan yazıyorum.

Mevcut Jb yi kaldırmam gerekiyor mu yoksa sürüm yükselttiğim için zaten her şey gidecek mi ?

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Mevcut Jb yi kaldırmam gerekiyor mu yoksa sürüm yükselttiğim için zaten her şey gidecek mi ?
Beta sürümü yüklediğinizde zaten temiz kurulum olacak ve peşimden sorunsuz olarak jb yapabilirsiniz

Tips
Tips
Üst Alt